Šaldytuvas Caso WineComfort 126 kaina
Šaldytuvas Caso WineComfort 126 kaina
Vyno šaldytuvas Caso WineComfort 126Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1399.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1399.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Vyno šaldytuvas Caso WineComfort 126Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1399.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1399.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas Caso WineComfort 1260 Smart, 126 butelių talpa, aukštis 160 cm Prekė ..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1399.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1399.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-03 06:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CASO |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4038437006650 |
| Gamintojo kodas | winecomfort 126 |
| Energijos klasė | g |
| Energijos sąnaudos per metus | 180 |
| Butelių kiekis | 126vnt |
| Temperatūra | nuo +5°c iki +20°c |
| Atitirpinimas | automatinis |
| Šaldytuvo efektyvumas be elektros srovės | - |
| Šaldymo geba | -kg/h |
| Klimato klasė | n |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Aukštis | 159cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 62.5cm |
| Svoris | 83.5kg |
| Temperatūros zonos | 2 |
| Valdymas | sensorinis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




































