Šaldiklis Candy CCHH 100 kaina
Šaldiklis Candy CCHH 100 kaina
Šaldiklis Candy CCHH 100E, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 181.9 € |
|
149.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldiklis CANDY CCHH 100EKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 191 € |
|
159.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldymo dėžė CANDY CCHH 100E, h 84,5 x 54,5 x 49 cm, 97 lKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 249 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
189.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
IŠPARDAVIMAS. Candy | Freezer | CCHH 100E | Energy efficiency class E | Chest | .. |
|
130.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
130.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SALE OUT. Candy | Freezer | CCHH 100E | Energy efficiency class E | Chest | Free.. |
|
134.60 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
SALE OUT. Candy | Freezer | CCHH 100E | Energy efficiency class E | Chest | Free.. |
|
137.09 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
SALE OUT. Candy | Freezer | CCHH 100E | Energy efficiency class E | Chest | Free.. |
|
137.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
SALE OUT. Candy | Freezer | CCHH 100E | Energy efficiency class E | Chest | Free.. |
|
138.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
138.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Candy | Freezer | CCHH 100E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
139.15 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Šaldymo dėžė CANDY CCHH 100EYra sandėlyje. |
|
148.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
148.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dežės tipo šaldiklis Candy Artico CCHH 100E, baltos spalvos |
|
148.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
148.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldiklis Candy CCHH 100E, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 181.9 € |
|
149.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldiklis Candy CCHH 100E, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 181.9 € |
|
149.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldiklis CANDY CCHH 100EKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 191 € |
|
159.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldymo dėžė CANDY CCHH 100E, h 84,5 x 54,5 x 49 cm, 97 lKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 249 € |
|
189.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 06:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 8059019034980 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | cchh 100e |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 168kwh |
| Bendra talpa | 97l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 13val. |
| Užšaldymo galia | 4.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | greitas užšaldymas |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 54.5cm |
| Gylis | 49cm |
| Svoris | 25kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | no |
| Rodyti daugiau | |










































