Bosch WGG244FLSN kaina
Bosch WGG244FLSN kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2023-05-10 02:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005413973 |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 101.2kwh |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 848cm |
| Plotis | 598cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 73.5kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 48l |
| Ekranas | + |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | ekranas, atidėto skalbimo funkcija |
| Rodyti daugiau | |

































