Bosch WAN2801LSN kaina
Bosch WAN2801LSN kaina
BOSCH WAN2801LSN Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
485.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
485.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbimo mašina BOSCH WAN2801LSNVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
485.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Skalbyklė BOSCH WAN2801LSN, 8 kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 629 € |
|
489.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
489.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-05 14:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005416318 |
| Gamintojo kodas | wan2801lsn |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 46kwh |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 71kg |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Lengvas lyginimas | - |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | ekranas, garų funkcija, atidėto skalbimo funkcija, laikmatis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
















































