Bosch WAN2813APL kaina
Bosch WAN2813APL kaina
Bosch WAN2813APLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 526.0 € |
|
482.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Bosch WAN2813APLNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
484.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Bosch WAN2813APL Series 4 skalbimo mašina priekyje 8kg 1400 aps./min Baltas |
|
462.98 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
462.98 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WAN2813APLPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
462.98 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
462.98 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch WAN2813APLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 526.0 € |
|
482.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Bosch WAN2813APLNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
484.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina Bosch WAN2813APLIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
485.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
485.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch WAN2813APL skalbimo mašina su priekiniu pakrovimu, 4 serija, 8 kg, 1400 ap.. |
|
487.88 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Bosch WAN2813APL Series 4 Front-loading washing machine 8 kg 1400 rpm White |
|
501.08 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
501.08 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch WAN2813APL Series 4 Front-loading washing machine 8 kg 1400 rpm White |
|
519.03 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
519.03 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch WAN2813APL Serija 4 Priekinio įkrovimo skalbimo mašina, 8 kg, 1400 aps./mi.. |
|
533.07 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Bosch WAN2813APL skalbimo mašina su priekiniu pakrovimu, 4 serija, 8 kg, 1400 ap.. |
|
550.43 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Bosch WAN2813APL Serija 4 Priekinio užkrovimo skalbimo mašina 8 kg 1400 aps./min.. |
|
555.45 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 19:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005484522 |
| Gamintojo kodas | wan2813apl |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 46kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.46kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 59.8cm |
| Svoris | 70kg |
| Ekrano tipas | led |
| Laikmatis | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |


































