Bosch WGG244FTSN kaina
Bosch WGG244FTSN kaina
Skalbimo mašina Bosch WGG244FTSN |
|
695.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
695.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Bosch Series 6, 9 kg, gylis 59 cm, 1400 aps./min. - Skalbimo mašinaSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
699.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Bosch WGG244FTSNTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
747.90 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BOSCH WGG244FTSN Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
679.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
679.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BOSCH WGG244FTSN |
|
679.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
679.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGG244FTSN |
|
695.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
695.79 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGG244FTSNPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
695.89 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
695.89 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGG244FTSNIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
699.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
699.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Bosch Series 6, 9 kg, gylis 59 cm, 1400 aps./min. - Skalbimo mašinaSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
699.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Bosch WGG244FTSNTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
747.90 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 09:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005442010 |
| Gamintojo kodas | wgg244ftsn |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 49kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 228min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 73.6kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Ekrano tipas | led |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Skalbimo programos, funkcijos | medvilnė, sintetika, mišrūs audiniai, eco 40–60, vilna, Švelni, sportiniai, greitas 15’/30’, hygiene plus, antistain, skalavimas, išgręžimas, reload |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, sporto programa, eco, mišri įkrova, higienos programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Kita informacija | putų kontrolė |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | vaikų sauga, atidėto skalbimo funkcija |
| Rodyti daugiau | |

































