Bosch WGE03200SN kaina
Bosch WGE03200SN kaina
Skalbyklė BOSCH WGE03200SNKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch WGE03200SNKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 485.99 € |
|
415.62 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina BOSCH WGE03200SNKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 449 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
419.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina Bosch WGE03200SN Serija 2, Skalbyklė, pakraunama iš priekio, 8kg.. |
|
429.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
429.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
BOSCH WGE03200SN Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
389.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
389.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbyklė BOSCH WGE03200SNKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGE03200SNPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
399.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
399.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch WGE03200SN skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 40.13 eur/mėn |
|
401.28 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Bosch WGE03200SNKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 485.99 € |
|
415.62 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina BOSCH WGE03200SNKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 449 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
419.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina Bosch WGE03200SNIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
419.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
419.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGE03200SN Serija 2, Skalbyklė, pakraunama iš priekio, 8kg.. |
|
429.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
429.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005447671 |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 46kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 214min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Matmenys, svoris (be išsikišimų) | 848 x 598 x 588 mm |
| Aukštis | 84.8cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 58.8cm |
| Energijos sąnaudos | 46 kwh/100 ciklų (eco 40-60) |
| Vandens sąnaudos ciklui | 47l |
| Ekrano tipas | led |
| Inverterinis variklis | inverterinis variklis |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | mix, Švelnus gręžimas |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |







































