Bosch WGG244FESN kaina
Bosch WGG244FESN kaina
Skalbimo mašina BOSCH WGG244FESNNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
639.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina Bosch WGG244FESN |
|
639.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
639.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Bosch WGG244FESN skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 62.45 eur/mėn |
|
624.49 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Skalbimo mašina BOSCH WGG244FESNNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
639.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
BOSCH WGG244FESN Skalbimo mašina+DovanaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
639.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
639.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BOSCH WGG244FESN |
|
639.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
639.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGG244FESNPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
639.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
639.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbyklė BOSCH WGG244FESNNemokamas pristatymas ir lizingas išsimokant per 10 mėn |
|
639.00 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Skalbyklė BOSCH WGG244FESNTurime parduotuvėje, pristatymas 1-2 d.d. Daugiau |
|
639.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Bosch skalbimo mašina WGG244FESN | 9 kg | 1400 aps./min | automatinis dozavimas .. |
|
639.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Skalbimo mašina Bosch WGG244FESN |
|
639.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
639.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGG244FESNIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
658.17 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
658.17 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005450282 |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 58.8cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Apsauga nuo vaikų | - |









































