Bosch WGB244A0SN kaina
Bosch WGB244A0SN kaina
Bosch Series 8, iDos, 9 kg, gylis 59 cm, 1400 aps./min., balta - Skalbimo mašinaSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
999.99 €
61-63 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 61-63 d.d. |
999.99 €
61-63 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 61-63 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGB244A0SN, 9 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1099 € |
|
1019.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1019.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BOSCH WGB244A0SN Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
999.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
999.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGB244A0SN, 9 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1099 € |
|
999.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
999.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch Series 8, iDos, 9 kg, gylis 59 cm, 1400 aps./min., balta - Skalbimo mašinaSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
999.99 €
61-63 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 61-63 d.d. |
999.99 €
61-63 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 61-63 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGB244A0SN, 9 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1099 € |
|
1019.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1019.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch WGB244A0SN skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 104.29 eur/mėn |
|
1042.94 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 13:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005487400 |
| Gamintojo kodas | wgb244a0sn |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 25kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.248kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 4700l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 220min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 47l |
| Inverterinis variklis | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Papildomas skalavimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |











































