Bosch WGE0240ASN kaina
Bosch WGE0240ASN kaina
Skalbimo mašina Bosch WGE0240ASNIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
421.21 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
421.21 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch Washing Machine | WGE0240ASN | Energy efficiency class A | Front loading |.. |
|
454.25 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Skalbimo mašina Bosch WGE0240ASNPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
529.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
529.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch Skalbimo mašina | WGE0240ASN | Energy efficiency class A | Front loading |.. |
|
529.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
529.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 09:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005447343 |
| Gamintojo kodas | wge0240asn |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 40kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.4kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 175min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.8cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 58.8cm |
| Svoris | 71.1kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 44l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, vilnos skalbimo programa, lengvas skalbimas, mišri įkrova, delikatus skalbimas, greita programa, būgno valymas |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | inverterinis variklis, ekranas, vaikų sauga, atidėto skalbimo funkcija, greitas skalbimo ciklas, laikmatis |
| Rodyti daugiau | |












































