Bosch WGB254A0SN kaina
Bosch WGB254A0SN kaina
Bosch WGB254A0SNKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1348.0 € |
|
1077.66 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina BOSCH WGB254A0SNKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1199 € |
|
1149.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina Bosch WGB254A0SNYra sandėlyje. |
|
1049.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1049.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
BOSCH WGB254A0SN Skalbimo mašina+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1055.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1055.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGB254A0SN Serija 8, Skalbyklė, pakraunama iš priekio, 10 .. |
|
1055.24 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1055.24 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGB254A0SNPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1055.24 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1055.24 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch WGB254A0SNKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1348.0 € |
|
1077.66 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch WGB254A0SN skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 181.05 eur/mėn |
|
1086.28 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
1086.28 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Skalbyklė BOSCH WGB254A0SN |
|
1102.24 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1102.24 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGB254A0SNIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1149.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1149.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Skalbimo mašina BOSCH WGB254A0SNKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1199 € |
|
1149.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Bosch WGB254A0SN |
|
1350.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1350.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005493821 |
| Gamintojo kodas | wgb254a0sn |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 30kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.304kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | 4800l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 235min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 82.8kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 48l |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, vilnos skalbimo programa, sporto programa, skalavimas, delikatus skalbimas, lengvai prižiūrimi audiniai, gręžimas + sausinimas, skalbimas garais |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Kita informacija | putų kontrolė |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | + |
| Savybės | vaikų sauga, atidėto skalbimo funkcija, išmanusis įrenginys |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |












































