Bosch WGB244ALSN kaina
Bosch WGB244ALSN kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 16:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005346684 |
| Gamintojo kodas | wgb244alsn |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 88kwh |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 228min |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 77.00kg |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | inverterinis variklis, ekranas, vaikų sauga, garų funkcija, laikmatis |
| Rodyti daugiau | |









































