Bosch WAN2401LSN kaina
Bosch WAN2401LSN kaina
BOSCH WAN2401LSN Skalbimo mašinaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
471.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
471.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Bosch WAN2401LSN skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 78.50 eur/mėn |
|
471.00 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
471.00 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WAN2401LSNPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
471.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
471.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WAN2401LSNIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
485.13 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
485.13 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-09 12:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005416325 |
| Gamintojo kodas | wan2401lsn |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 46kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 70.33kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 47l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | ekranas, vaikų sauga, garų funkcija, greitas skalbimo ciklas, laikmatis, lengvas lyginimas |
| Rodyti daugiau | |







































