Bosch SPV6YMX01E kaina
Bosch SPV6YMX01E kaina
BOSCH SPV6YMX01E |
|
639.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
639.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-11-02 04:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 4242005429110 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | spv6ymx01e |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 51kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 0.5w |
| Metinės vandens sąnaudos | 850l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 225min. |
| Triukšmo lygis | 43db |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 35.8kg |
| Galia | 2400w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 8.5l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | auto 45-65°c, eco 50°c, greita programa, intensive 70°c |
| Laikrodis | + |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Džiovinimo tipas | Šilumokaitis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Trečias stalčius | + |
| Palaikomos technologijos | variospeed plus |
| Specialios programos | hygiene plus, machine care, extra dry |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |











































