Šaldytuvas Bosch KGN36NWEA kaina
Šaldytuvas Bosch KGN36NWEA kaina
BOSCH KGN36NWEA ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
539.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
539.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Bosch KGN36NWEA šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 92.13 eur/mėn |
|
552.77 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
552.77 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGN36NWEAPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
552.77 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
552.77 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGN36NWEAIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
599.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
599.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch, 305 L, aukštis 186 cm, baltas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
599.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Bosch Serie 2 KGN36NWEA šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 305 L E Balta |
|
624.27 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
624.27 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGN36NWEA 2 serija, Baltos spalvos |
|
645.55 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
645.55 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
KGN36NWEA Serie 2, Kühl-/Gefrierkombination (weiß) |
|
703.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
703.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 17:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4242005196708 |
| Gamintojo kodas | kgn36nwea |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 235kwh |
| Bendra talpa | 302l |
| Šaldytuvo talpa | 215l |
| Šaldiklio talpa | 87l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 19val. |
| Užšaldymo galia | 11kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 66cm |
| Svoris | 61.8kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Greitas užšaldymas | + |
| Kita | led apšvietimas; multibox vaisių ir daržovių stalčius |
| Keičiama durų kryptis | + |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |


















































