Viryklė Bosch HLT59E020U kaina
Viryklė Bosch HLT59E020U kaina
Bosch HLT59E020U viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 145.95 eur/mėn |
|
875.71 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
875.71 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite Bosch HLT59E020UPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
875.71 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
875.71 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite Bosch HLT59E020UIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
901.98 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
901.98 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 00:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 4242005042715 |
| Gamintojo kodas | hlt59e020u |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.98 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 95.2 |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | indukcinės |
| Galia | 7900w |
| Aukštis | 90cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 62.7kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 66l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | konvekcija, picos kepimo funkcija, apačia, ventiliatorius ir grilio kaitinimas, grilis, apatinis + viršutinis kaitinimas |
| Kepimo skardos | 3vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Apatinis stalčius | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |








































