Šaldiklis Bosch GSN36VLEP kaina
Šaldiklis Bosch GSN36VLEP kaina
Šaldiklis Bosch GSN36VLEPTurime parduotuvėje, taikome nuolaidą |
|
717.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Bosch GSN36VLEP Serija 4, Laisvai statomas šaldiklis, 186 x 60 cm, Nerūdijančio .. |
|
721.58 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
721.58 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Bosch GSN36VLEP šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 122.61 eur/mėn |
|
735.65 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
735.65 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
Šaldiklis Bosch GSN36VLEPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
756.00 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
756.00 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
BOSCH GSN36VLEP ŠaldiklisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
757.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
757.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
BOSCH GSN36VLEP |
|
769.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
769.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Šaldiklis Bosch GSN36VLEPIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
769.23 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
769.23 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Bosch Serie 4 GSN36VLEP šaldiklis Vertikali šaldymo kamera Pastatomi 242 L E Ner.. |
|
828.75 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
828.75 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Bosch | Freezer | GSN36VLEP | Energy efficiency class E | Upright | Free standin.. |
|
940.33 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
940.33 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 06:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4242005260904 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | gsn36vlep |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 234kwh |
| Bendra talpa | 242l |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 25val. |
| Užšaldymo galia | 20kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | greitas užšaldymas |
| Aukštis | 186cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 74kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | no |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita informacija | keičiama durų atidarymo kryptis |
| Rodyti daugiau | |





































