Šaldiklis Bosch GSN36AWEP kaina
Šaldiklis Bosch GSN36AWEP kaina
BOSCH GSN36AWEP ŠaldiklisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
749.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
749.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldiklis Bosch GSN36AWEPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
749.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
749.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch GSN36AWEP šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 126.11 eur/mėn |
|
756.68 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
756.68 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Šaldiklis Bosch GSN36AWEPIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
771.47 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
771.47 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-18 16:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4242005224432 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | gsn36awep |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 237kwh |
| Bendra talpa | 242l |
| Temperatūra | -18°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 25val. |
| Užšaldymo galia | 20kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 186cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 6.5cm |
| Svoris | 71.97kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | + |
| Kita informacija | keičiama durų atidarymo kryptis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |









































