Gartraukis Bosch DWQ66DM50 kaina
Gartraukis Bosch DWQ66DM50 kaina
Bosch DWQ66DM50 gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 78.03 eur/mėn |
|
468.19 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
468.19 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Bosch DWQ66DM50Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
468.19 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
468.19 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Bosch DWQ66DM50Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
567.10 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
567.10 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-26 20:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005051205 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | dwq66dm50 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 38kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 610m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | 372m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 60cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 50cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Svoris | 11kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas, plaunamas filtras, ekranėlis, turbo režimas, elektroniniai valdikliai |
| Laido ilgis | 1.3m |
| Rodyti daugiau | |






























