Gartraukis Bosch DWK97JM60 kaina
Gartraukis Bosch DWK97JM60 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-08-23 10:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242002946825 |
| Gamintojo kodas | dwk97jm60 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | a+ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | c |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 730m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Tipas | montuojami prie sienos |
| Recirkuliacijos trauka | 190m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Valdymas | elektroninis |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 49.9cm |
| Svoris | 20.173kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Laido ilgis | 13m |
| Rodyti daugiau | |




































