Gartraukis Bosch DLN53AA70 kaina
Gartraukis Bosch DLN53AA70 kaina
Bosch Serie 2 DLN53AA70Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 192.0 € Daugiau |
|
114.73 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas BOSCH DLN53AA70Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 159 € |
|
124.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Bosch DLN53AA70, nerūdijančiojo plienoKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 156 € |
|
135.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
135.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis Bosch Serie 2 DLN53AA70Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
139.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Bosch DLN53AA70, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 156 € |
|
109.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
109.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch Gartraukis DLN53AA70Daugiau |
|
109.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
109.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Bosch Serie 2 DLN53AA70Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 192.0 € Daugiau |
|
114.73 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BOSCH DLN53AA70 Gartraukis + DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
119.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
119.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch DLN53AA70 montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.19 eur/mėn |
|
121.12 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
121.12 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Bosch DLN53AA70Yra sandėlyje. |
|
123.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
123.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Bosch Serie 2 DLN53AA70 cooker hood 302 m³/h Built-in Stainless steel |
|
124.88 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
124.88 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Bosch Serie 2 DLN53AA70Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
124.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
124.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Bosch Serie 2 DLN53AA70Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
124.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
124.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Garų surinktuvas BOSCH DLN53AA70Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 159 € |
|
124.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Bosch Serie 2 DLN53AA70 cooker hood 302 m³/h Built-in Stainless steel |
|
125.96 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Bosch Serie 2 DLN53AA70 gartraukis 302 m³/h Įmontuojama Nerūdijančiojo plieno |
|
133.45 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Bosch Serie 2 DLN53AA70 cooker hood 302 m³/h Built-in Stainless steel |
|
134.69 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Bosch DLN53AA70, nerūdijančiojo plienoKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 156 € |
|
135.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
135.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch Serie 2 DLN53AA70 Įmontuojamas gartraukis 302 m³/h Nerūdijančio plieno |
|
137.55 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Gartraukis Bosch Serie 2 DLN53AA70Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
139.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
„Bosch Serie 2 DLN53AA70“ gartraukis, 302 m³/h, įmontuojamas, nerūdijantis plien..Daugiau |
|
139.58 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Bosch Serie 2 DLN53AA70 gartraukis Įmontuojama Nerūdijančiojo plieno 302 m³/h |
|
141.48 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
141.48 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Gartraukis BOSCH DLN 53AA70 |
|
146.74 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
146.74 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
„Bosch Serie 2 DLN53AA70“ gartraukis, 302 m³/h, įmontuojamas, nerūdijantis plien.. |
|
149.38 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Bosch Serie 2 DLN53AA70 gartraukis 302 m³/h Įmontuojamas nerūdijančio plieno |
|
153.30 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Bosch įmontuojamas Gartraukis 4242005095476 |
|
160.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
160.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Gartraukis - Bosch Serie 2 DLN53AA70, 302 m³/h, Įmontuojamas, Nerūdijančiojo Pli.. |
|
170.89 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Bosch Serie 2 DLN53AA70 gartraukis 302 m³/h, įmontuojamas, nerūdijančio plieno |
|
171.03 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005095476 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | dln53aa70 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 68kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 302m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 62db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 300m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis, plaunamas |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 20.8cm |
| Plotis | 53cm |
| Gylis | 30cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | 5.8kg |
| Kita informacija | led apšvietimas, plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai, slider valdymas |
| Savybės | led apšvietimas |
| Rodyti daugiau | |



















































