Gartraukis Bosch DFS067A51 kaina
Gartraukis Bosch DFS067A51 kaina
Įmontuojamas gartraukis Bosch DFS067A51, nerūdijančiojo plieno/sidabroKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 393 € |
|
349.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
349.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch Serie 4 DFS067A51Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 367.99 € |
|
349.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch DFS067A51 Serie | 4, Ištraukiamasis gartraukis, 60 cm, sidabro sp. |
|
359.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
359.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
BOSCH DFS067A51 Gartraukis - Turime sandėlyjeVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
329.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
329.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Bosch DFS067A51Yra sandėlyje. |
|
329.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
329.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis Bosch DFS067A51 |
|
338.30 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
338.30 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Bosch DFS067A51, nerūdijančiojo plieno sp./sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 393 € |
|
342.11 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
342.11 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch DFS067A51 montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 57.02 eur/mėn |
|
342.11 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
342.11 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Gartraukis Bosch DFS067A51Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
342.11 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
342.11 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Gartraukis Bosch DFS067A51Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
349.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
349.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Bosch DFS067A51, nerūdijančiojo plieno/sidabroKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 393 € |
|
349.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
349.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch Serie 4 DFS067A51Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 367.99 € |
|
349.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch DFS067A51 Serie | 4, Ištraukiamasis gartraukis, 60 cm, sidabro sp. |
|
359.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
359.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch Serie | 4 DFS067A51 Metalgrå |
|
384.83 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
384.83 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
BOSCH Series 4 DFS067A51 cooker hood Semi built-in (pull out) Metallic, Silver 7.. |
|
394.71 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Bosch Serie 4 DFS067A51 gartraukis Pusiau įmontuojamas (ištraukiamas) Metalinis,.. |
|
489.66 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
489.66 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005232055 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | dfs067a51 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 38kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 27.8 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | 70lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 88.5 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 210m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 399m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 41db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 53db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.19w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 358m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis, plaunamas |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 42.6cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 29cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120 - 150mm |
| Svoris | 11.11kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | automatinis išsijungimas |
| Laido ilgis | 1.6m |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


























































