Kaitlentė Beko HIC 64400 kaina
Kaitlentė Beko HIC 64400 kaina
Beko HIC64400EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247.0 € |
|
215.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elektrinė kaitlentė Beko HIC64400EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 273.9 € |
|
215.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Beko HIC64400E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 31.65 eur/mėn |
|
189.89 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Kaitlentė BEKO HIC64400E 60 cm Sensorinė keraminė elektrinė |
|
189.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
189.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Beko HIC64400EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247.0 € |
|
215.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elektrinė kaitlentė Beko HIC64400EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 273.9 € |
|
215.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektrinė kaitlentė Beko HIC64400EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 273.9 € |
|
215.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Kaitlentė BEKO HIC 64400 ELizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
243.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 14:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8690842352195 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6000w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 3.7cm |
| Plotis | 58cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 7.4kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | Įleidimo angos rekomenduojamas dydis: 560 x 490 mm |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Rodyti daugiau | |

































