Viryklė AEG CIB6442BBM kaina
Viryklė AEG CIB6442BBM kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (29)
|
Technoaura.lt
|
Viryklė AEG CIB6442BBM |
|
761.00 €
|
Išparduotatechnoaura.lt |
60cm.pločio Elektrinė viryklė su indukciniu paviršiumi AEG CIB6442BBM |
|
773.00 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
60cm.pločio Elektrinė viryklė su indukciniu paviršiumi AEG CIB6442BBM |
|
819.00 €
|
Išparduotaplaymarket.lt |
Kainų kitimo istorija - Viryklė AEG CIB6442BBM

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Viryklė AEG CIB6442BBM
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Viryklės |
| Gamintojo kodas | cib6442bbm |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.95 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 95.3 |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | indukcinės |
| Galia | 10900w |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 60cm |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | viršutinis ir apatinis kaitinimas, ventiliatorius, grilis + viršus, ventiliatorius + viršus, aušinimo ventiliatorius, grilis + viršus + ventiliatorius, grilis |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |































