Orkaitė AEG BPK642120M kaina
Orkaitė AEG BPK642120M kaina
AEG BPK642120M |
|
619.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
619.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Orkaitė AEG BPK642120MPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
619.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
619.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Orkaitė AEG BPK642120MIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
637.57 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
637.57 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-27 04:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 7332543510580 |
| Gamintojo kodas | bpk642120m |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 1.09 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 81.2 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 7350w |
| Aukštis | 58.9cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 56.7cm |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | yra |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 4vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | yra |
| Nuimamos orkaitės durys | - |
| Grilis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | - |
| Aušinimo ventiliatorius | - |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 300 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |















































