Orkaitė AEG BPE748380M kaina
Orkaitė AEG BPE748380M kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-10 05:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 7332543722709 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 1.09 |
| Energijos klasė | a++ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3500w |
| Aukštis | 59.4cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.7cm |
| Svoris | 36.5kg |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 4vnt. |
| Grilis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Savybės | laikmatis, teleskopiniai bėgeliai, grilis, mėsos termometras |
| Rodyti daugiau | |











































