Mikrobangų krosnelė Whirlpool W7 MD440 kaina
Mikrobangų krosnelė Whirlpool W7 MD440 kaina
Whirlpool W7MD440Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
374.46 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
374.46 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Whirlpool W7MD440Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
385.69 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
385.69 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 19:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | WHIRLPOOL |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8003437395888 |
| Gamintojo kodas | w7 md440 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 1000w |
| Aukštis | 38.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 46.8cm |
| Svoris | 27kg |
| Talpa | 31l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 800w |
| Besisukantis padėklas | 32.5cm |
| Galios lygių skaičius | 7 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | nerūdijantis plienas |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | crisp funkcija, 3d bangų sklaida, kvarcinis grilis, skystųjų kristalų ekranas |
| Rodyti daugiau | |





























