Kaitlentė Whirlpool SMO 658 kaina
Kaitlentė Whirlpool SMO 658 kaina
WHIRLPOOL SMO 658 C/BT/IXL Paviršius + DovanaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
589.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
589.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-02 19:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | WHIRLPOOL |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8003437207716 |
| Gamintojo kodas | smo 658c/bt/ixl |
| Kaitviečių skaičius | 8vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.7cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 51cm |
| Matmenys | 5.2 x 65 x 51cm |
| Svoris | 14.5kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Rodyti daugiau | |








































