Šaldytuvas Whirlpool ART 6502 A+ kaina
Šaldytuvas Whirlpool ART 6502 A+ kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (35)
Refrigerators Whirlpool ART 6502/A+ (540mm x 1770mm x 545 mm, 195 l, Class A+, w.. |
|
310.00 €
|
Išparduotamixtechnika.lt |
Refrigerators Whirlpool ART 6502/A+ (540 mm x 1770mm x 545 mm; 195 l; Class A+; .. |
|
323.00 €
|
Išparduotaelektromarkt.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Whirlpool ART 65021 fridge-freezer Built-in 279 L White |
|
369.05 €
|
Išparduotasoderus.lt |
Kainų kitimo istorija - Šaldytuvas Whirlpool ART 6502 A+

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Šaldytuvas Whirlpool ART 6502 A+
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8003437040009 |
| Gamintojo kodas | art65021 |
| Šaldytuvo tipas | Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 297kwh |
| Bendra talpa | 275l |
| Šaldytuvo talpa | 194l |
| Šaldiklio talpa | 79l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 3.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 50.6kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |

































