Viryklė Tristar KP-6245 kaina
Viryklė Tristar KP-6245 kaina
Tristar Dvigubos virimo plokštės KP-6245 2500 W 15,5/18,5 cmKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 33.0 € |
|
26.21 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mini viryklė elektrinė Tristar KP-6245, 2500 W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € |
|
29.49 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
SALE OUT. Tristar KP-6245 Hot plate, 2 thermostats, 2 burners, 5 adjustable sett..Daugiau |
|
17.69 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
SALE OUT. Tristar KP-6245 Hot plate, 2 thermostats, 2 burners, 5 adjustable sett.. |
|
18.10 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
SALE OUT. Tristar Free standing table hob | KP-6245 | Number of burners/cooking ..Daugiau |
|
18.17 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
SALE OUT. Tristar KP-6245 Hot plateDaugiau |
|
18.81 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
18.81 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
IŠPARDAVIMAS. Tristar Free standing table hob | KP-6245 | Number of burners/cook..Daugiau |
|
19.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
19.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SALE OUT. Tristar KP-6245 Hot plate, 2 thermostats, 2 burners, 5 adjustable sett..Daugiau |
|
21.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
21.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mini elektrinė viryklė Tristar KP-6245Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
24.21 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
24.21 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Tristar | Laisvai pastatoma stalo kaitlentė | KP-6245 | Degiklių / virimo zonų s.. |
|
24.21 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
24.21 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mini elektrinė viryklė Tristar KP-6245Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
25.42 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
25.42 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Tristar | Free standing table hob | KP-6245 | Number of burners/cooking zones 2 .. |
|
25.87 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
25.87 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Tristar | Free standing table hob | KP-6245 | Number of burners/cooking zones 2 .. |
|
26.15 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Tristar Dvigubos virimo plokštės KP-6245 2500 W 15,5/18,5 cmKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 33.0 € |
|
26.21 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Tristar | Free standing table hob | KP-6245 | Number of burners/cooking zones 2 .. |
|
26.85 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Tristar | Free standing table hob | KP-6245 | Number of burners/cooking zones 2 .. |
|
27.56 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Mini viryklė elektrinė Tristar KP-6245, 2500 W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € |
|
29.49 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mini viryklė elektrinė Tristar KP-6245, 2500 W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € |
|
29.49 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 21:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRISTAR |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8713016062451 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Emalė |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Galia | 1500W |
| Paviršiaus valdymas | Mechaninis |
| Aukštis | 8cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 28cm |
| Svoris | 3.15kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | Be laikiklių |
| Rėmelis | + |
| Rodyti daugiau | |












































