Viryklė Severin KP 1092 kaina
Viryklė Severin KP 1092 kaina
Severin KP1092Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.39 € |
|
22.81 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mini viryklė elektrinė Severin KP 1092, 1500 W, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.9 € |
|
24.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mini viryklė Severin Prekė - KP1092 |
|
24.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
24.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Stalinė elektrinė viryklė Severin KP 1092Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 36.99 € |
|
32.92 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
32.92 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Severin KP 1092 mini viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
22.81 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Severin KP1092Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.39 € |
|
22.81 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin KP 1092 hob Grey Countertop Zone induction hob 1 zone(s) |
|
24.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
24.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mini viryklė elektrinė Severin KP 1092, 1500 W, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.9 € |
|
24.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mini viryklė elektrinė Severin KP 1092, 1500 W, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.9 € |
|
24.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mini viryklė Severin Prekė - KP1092 |
|
24.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
24.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Severin KP 1092 hob Grey Countertop Zone induction hob 1 zone(s) |
|
26.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
26.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin KP 1092 |
|
28.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
28.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Mini viryklė Severin KP 1092Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 39 € |
|
31.69 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Stalinė elektrinė viryklė Severin KP 1092Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 36.99 € |
|
32.92 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
32.92 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 1892187198637 |
| Kaitviečių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | elektrinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | nerūdijantis plienas |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 1500w |
| Paviršiaus valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 8cm |
| Plotis | 25cm |
| Gylis | 28.5cm |
| Svoris | 2kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Rodyti daugiau | |






































