Viryklė Mesko MS 6509 kaina
Viryklė Mesko MS 6509 kaina
Mesko MS 6509Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.99 € |
|
17.09 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mini viryklė elektrinė Mesko MS, 2000 W, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.29 € |
|
19.49 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mesko | Electric stove | MS 6509 | Number of burners/cooking zones 2 | Black | E.. |
|
16.87 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
MESKO MS 6509 mini viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
16.89 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mini elektrinė viryklė Mesko MS-6509Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
16.89 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
16.89 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mesko | Electric stove | MS 6509 | Number of burners/cooking zones 2 | Black | E.. |
|
16.89 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Mesko Home MS 6509 kaitlentė, juoda, stalviršio tipo, sandari, 2 zonos(-ų), |
|
17.00 €
|
Į parduotuvę luminaris.lt |
Mesko MS 6509Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.99 € |
|
17.09 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mini elektrinė viryklė Mesko MS-6509Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
17.22 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
17.22 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mini viryklė MESKO MS6509Daugiau |
|
17.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
17.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mesko | Electric stove | MS 6509 | Number of burners/cooking zones 2 | Black | E.. |
|
17.94 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Mesko Home MS 6509 viryklė Juoda Stalviršis Hermetiška kaitlentė 2 zone(s) |
|
18.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
18.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Mesko Cooker Adler MS 6509 (2 fields, 2000W)Daugiau |
|
18.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
18.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mesko | Electric stove | MS 6509 | Number of burners/cooking zones 2 | Black | E.. |
|
18.27 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Mesko Home MS 6509 hob Black Countertop Sealed plate 2 zone(s)Daugiau |
|
18.45 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Mini viryklė Mesko Electric stove MS 6509 Number of burners/cooking zones 2, Bla.. |
|
18.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Mesko | Electric stove | MS 6509 | Number of burners/cooking zones 2 | Black | E.. |
|
19.22 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Mesko | Electric stove | MS 6509 | Number of burners/cooking zones 2 | Black | E.. |
|
19.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
19.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mesko | Electric stove | MS 6509 | Number of burners/cooking zones 2 | Black | E.. |
|
19.47 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Mini viryklė elektrinė Mesko MS, 2000 W, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.29 € |
|
19.49 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mini viryklė elektrinė Mesko MS, 2000 W, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 25.29 € |
|
19.49 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mesko Home MS 6509 kaitlentė, juoda, stalviršio tipo, sandari, 2 zonos(-ų),Daugiau |
|
19.81 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Mesko Home MS 6509 elektrinė viryklė Juoda countertop uždara plokštė su 2 zona(o.. |
|
19.95 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Mesko Home MS 6509 hob Black Countertop Sealed plate 2 zone(s) |
|
20.54 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
20.54 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mesko Home MS 6509 kaitlentė, juoda, stalviršio tipo, sandari, 2 zonos(-ų), |
|
21.00 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Mesko Kuchenka Ms6509 2 Degiklių Viryklė. |
|
27.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
27.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Hermetiška Kaitlentė - Mesko Home MS 6509 2 Zonos 1000W Uždara Plokštė Juoda |
|
28.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MESKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5908256839137 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Metalas |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Galia | 2000W |
| Paviršiaus valdymas | Mechaninis |
| Aukštis | 6.8cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 23.5cm |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | Be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau | |










































