Tracer Aligator kaina
Tracer Aligator kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (35)
Tracer SLUTC211G Ausinės be mikrofono ir ausinės su mikrofonu Laisvų rankų įrang.. |
|
11.00 €
|
Išparduotafrog.ee |
TRACER TRASLU46466 Headphones TRACER GAMEZONE Aligator RGB rainbow LED |
|
11.99 €
|
Išparduotatopocentras.lt |
Ausinės TRACER TRASLU46466 Headphones TRACER GAMEZONE Aligator RGB rainbow LED |
|
13.08 €
|
Išparduotaprimtech.lt |
Kainų kitimo istorija - Tracer Aligator

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Tracer Aligator
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | TRACER |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 5907512864562 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 120db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | rgb apšvietimas; valdymo pultelis ant laido |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 49g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |








































