Tracer Radian kaina
Tracer Radian kaina
Laidinės žaidimų ausinės Tracer GameZone Radian RGB Flow, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.19 € |
|
10.14 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Tracer TRASLU46467Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 13.49 € |
|
10.14 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gamezone Radian RGB FLOW headphones |
|
8.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
8.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Tracer TRASLU46467 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
8.70 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
8.70 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Ausinės Tracer Gaming Zone Radian RGB Flow BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
8.70 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
8.70 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Ausinės Tracer Gaming Zone Radian RGB Flow BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
9.14 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
9.14 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Laidinės žaidimų ausinės Tracer GameZone Radian RGB Flow, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.19 € |
|
10.14 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Tracer GameZone Radian RGB Flow, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.19 € |
|
10.14 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Tracer TRASLU46467Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 13.49 € |
|
10.14 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Tracer Gaming Zone Radian RGB Flow ausinės žaidimams, Juodos |
|
10.96 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
10.96 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
TRACER TRASLU46467 Headphones TRACER GAMEZONE Radian RGB FLOW |
|
13.73 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
13.73 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Tracer 46467 Gaming Zone Radian RGB Flow |
|
13.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
13.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Tracer TRASLU46467 Ausinės be mikrofono ir ausinės su mikrofonu Laisvų rankų įra.. |
|
19.83 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
19.83 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 20:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRACER |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 5907512864579 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 115db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; led apšvietimas (usb) |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 400g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Rodyti daugiau | |










































