Televizorius TCL 40S5K kaina
Televizorius TCL 40S5K kaina
Televizorius TCL S5K 40S5K, 40 ", FHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259 € |
|
199.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
199.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius OLED TCL QLED TV 40S5K 40 Smart TV Android TV FHD BlackLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
215.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
TCL S5K, 40'', Full HD, QLED, juodas - Televizorius |
|
239.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
239.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
TCL QLED TV | 40S5K | 40 | Smart TV | Android TV | FHD | Black|40S5K |
|
197.87 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Televizorius TCL S5K 40S5K, 40 ", FHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259 € |
|
198.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
198.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius TCL 40S5K QLED 40" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
198.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
198.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius TCL QLED TV | 40S5K | 40 | Smart TV | Android TV | FHD | Juodas |
|
198.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
198.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius TCL 40S5K QLED 40" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
199.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
199.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius TCL S5K 40S5K, 40 ", FHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259 € |
|
199.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
199.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
TCL 40S5K televizorius 101,6 cm (40") „Full HD“ Smart TV „Wi-Fi“ Juoda |
|
200.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
TCL QLED TV | 40S5K | 40 | Smart TV | Android TV | FHD | Black |
|
200.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
200.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TCL QLED TV | 40S5K | 40 | Smart TV | Android TV | FHD | Black |
|
202.11 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
TCL QLED TV | 40S5K | 40 | Smart TV | Android TV | FHD | Black |
|
202.65 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
202.65 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
TCL 40S5K televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.33 eur/mėn |
|
203.28 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
203.28 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
TCL QLED TV | 40S5K | 40 | Smart TV | Android TV | FHD | Black |
|
204.37 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
204.37 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
TCL QLED TV | 40S5K | 40 | Smart TV | Android TV | FHD | BlackKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
204.56 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
204.56 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
TCL 40S5K, 40" 40S5K |
|
205.96 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
205.96 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
TCL QLED TV 40S5K Resolution FHD |
|
210.47 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
210.47 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
TCL QLED TV | 40S5K | 40 | Smart TV | Android TV | FHD | Black 40S5K | 590129252.. |
|
212.78 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Televizorius OLED TCL QLED TV 40S5K 40 Smart TV Android TV FHD BlackLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
215.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
TCL S5K, 40'', Full HD, QLED, juodas - Televizorius |
|
239.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
239.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Televizorius TCL 40S5K QLED 40'' Full HD Android | 40S5K | 5901292526023 |
|
291.00 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
TV LED 40'' - TCL - 40S5K - QLED - Full HD - Android TV |
|
398.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
398.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 21:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 590129252602 |
| Modelis | 40s5k |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 40" (~102 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 39kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 (fhd) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s, dvb-s2, dvb-t, dvb-t2 |
| Svoris su stovu | 4.63kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 2, aux 3.5 mm x 1, lan x 1 |
| USB jungčių skaičius | - |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, spotify, netflix |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | android tv |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | 178° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 100 x 100 |
| Palaikomos technologijos | full hd, dlna, hdr 10+ |
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| Aukštis be stovo | 50.7cm |
| Plotis be stovo | 89.2cm |
| Gylis be stovo | 7.7cm |
| Aukštis su stovu | 55.8cm |
| Plotis su stovu | 89.2cm |
| Gylis su stovu | 18.4cm |
| Rodyti daugiau | |












































