Televizorius TCL 43V6C kaina
Televizorius TCL 43V6C kaina
TCL 43V6CKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 277.19 € |
|
204.22 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius TCL DLED 4K TV 43V6C 43" Google TV UHDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389 € |
|
215.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Televizorius TCL LED 4K TV 43V6C 43 Smart TV Google TV UHD BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
229.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
TV Set|TCL|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|DLED|43V6CDaugiau |
|
204.22 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
TCL 43V6CKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 277.19 € |
|
204.22 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius TCL 43V6C DLED 43" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
204.23 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
204.23 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
TV Set|TCL|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|DLED|43V6C |
|
206.00 €
|
Į parduotuvę plkompiuteriai.lt |
Televizorius|TCL|43 „|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|DLED|43V6C |
|
206.00 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
206.00 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
TCL V6C 43V6C TV 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Metallic 260 cd/m² |
|
206.25 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
TV Set|TCL|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|DLED|43V6CDaugiau |
|
206.72 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
TCL LED 4K TV | 43V6C | 43 | Smart TV | Google TV | UHD | Black|43V6C |
|
206.98 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
TCL 43V6C televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.90 eur/mėn |
|
208.98 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
TV Set|TCL|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|DLED|43V6C |
|
209.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
209.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Televizorius TCL LED 4K TV | 43V6C | 43 | Smart TV | Google TV | UHD | Juodas |
|
209.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
209.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TCL 43V6C, 43" 43V6C |
|
210.99 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
210.99 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Televizorius TCL DLED 4K TV 43V6C 43" Google TV UHDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389 € |
|
215.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
TCL V6C 43V6C televizorius 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Metalinis.. |
|
216.69 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
TCL LED 4K TV | 43V6C | 43 | Smart TV | Google TV | UHD | Black 43V6C | 59012925.. |
|
218.94 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
TCL 43" 4K Ultra HD TV | 3840 x 2160 pixels | Flat | 16:9 | DLED | 43V6C |
|
221.22 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
TCL V6C 43V6C TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Metallic 260 cd/m² |
|
221.28 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
221.28 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
TV Set|TCL|43 |4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|DLED|43V6C |
|
223.88 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Televizorius TCL LED 4K TV 43V6C 43 Smart TV Google TV UHD BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
229.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Televizorius TCL 43V6C DLED 43" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
229.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
229.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
TCL LED 4K TV | 43V6C | 43 | Smart TV | Google TV | UHD | BlackDaugiau |
|
230.87 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
230.87 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
TCL LED 4K TV | 43V6C | 43 | Smart TV | Google TV | UHD | Black |
|
230.98 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
TCL LED 4K TV | 43V6C | 43 | Smart TV | Google TV | UHD | Black |
|
232.32 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
232.32 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
TCL V6C 43V6C televizorius 109,2 cm (43") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „.. |
|
240.16 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
TCL V6C 43V6C 43 colių (109,2 cm) 4K Ultra HD išmanusis televizorius, Wi-Fi, met.. |
|
305.60 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 01:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5901292526009 |
| Modelis | 43v6c |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 45kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s2, dvb-t2 |
| Svoris | -kg |
| Svoris su stovu | 5.5kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | -hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, usb 3.0 x 1, ci+ x 1, rf x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, spotify, netflix, amazon prime video |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | google tv |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | 178° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | dlna, hdr 10+ |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 55.8cm |
| Plotis be stovo | 95.7cm |
| Gylis be stovo | 7.2cm |
| Aukštis su stovu | 60.3cm |
| Plotis su stovu | 95.7cm |
| Gylis su stovu | 18.5cm |
| Rodyti daugiau | |






























































