Televizorius TCL 32S5K kaina
Televizorius TCL 32S5K kaina
Televizorius TCL S5K 32S5K, 32 ", FHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 218 € |
|
149.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
149.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
TCL 32S5KKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 269.0 € |
|
161.29 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
TCL S5K, 32'', Full HD, QLED, juodas - Televizorius |
|
179.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
179.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Televizorius TCL S5K 32S5K, 32 ", FHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 218 € |
|
148.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
148.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius TCL 32S5K QLED 32" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
148.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
148.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius TCL QLED TV | 32S5K | 32 | Smart TV | Android TV | FHD | Juodas |
|
148.90 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
148.90 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Televizorius TCL 32S5K QLED 32" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
149.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
149.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius TCL S5K 32S5K, 32 ", FHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 218 € |
|
149.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
149.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
TCL 32S5K televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.25 eur/mėn |
|
152.46 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
152.46 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
TCL 32S5KKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 269.0 € |
|
161.29 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
TCL QLED TV | 32S5K | 32 | Smart TV | Android TV | FHD | Black|32S5K |
|
164.05 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
TCL QLED TV | 32S5K | 32 | Smart TV | Android TV | FHD | Black |
|
166.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
166.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TCL QLED TV | 32S5K | 32 | Smart TV | Android TV | FHD | Black |
|
167.77 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
167.77 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
TCL QLED TV | 32S5K | 32 | Smart TV | Android TV | FHD | Black |
|
168.02 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
168.02 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
TCL QLED TV | 32S5K | 32 | Smart TV | Android TV | FHD | Black |
|
168.48 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
TCL QLED TV | 32S5K | 32 | Smart TV | Android TV | FHD | Black |
|
170.07 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
170.07 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
TCL 32S5K, 32" 32S5K |
|
172.47 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
172.47 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
TCL 32S5K TV 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
176.10 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
176.10 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
TCL QLED TV | 32S5K | 32 | Smart TV | Android TV | FHD | Black 32S5K | 590129252.. |
|
177.39 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
TCL S5K, 32'', Full HD, QLED, juodas - Televizorius |
|
179.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
179.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
TCL QLED TV 32S5K 32 Smart TV Android TV FHD BlackLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
180.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 590129252603 |
| Modelis | 32s5k |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 32" (82 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 27kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 (fhd) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s, dvb-s2, dvb-t, dvb-t2 |
| Svoris | 3.15kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 16w |
| Jungties tipas | hdmi x 2, aux 3.5 mm x 1 |
| USB jungčių skaičius | - |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, spotify, netflix |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | google tv |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | 178° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 100 x 100 |
| Palaikomos technologijos | full hd, hdr 10+ |
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| Aukštis be stovo | 42.2cm |
| Gylis be stovo | 7.5cm |
| Aukštis su stovu | 46.5cm |
| Plotis su stovu | 71.5cm |
| Gylis su stovu | 18cm |
| Rodyti daugiau | |





































