Sony MDR-E9LP kaina
Sony MDR-E9LP kaina
Laidinės ausinės Sony MDR-E9LP, pilka sp.Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.99 € |
|
6.39 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Sony MDRE9LPH.AEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 10.0 € Daugiau |
|
6.57 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Laidinės ausinės Sony MDR-E9LP, balta sp./rožinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 13.69 € Daugiau |
|
6.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Ausinės Sony Prekė - MDRE9LPB.AE, Juodos |
|
9.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
9.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
MDR-E9LP Graphite/White EarphonesDaugiau |
|
6.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
6.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sony | MDR-E9LP Fontopia / In-Ear Headphones (Black) | In-ear | BlackDaugiau |
|
6.24 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Laidinės ausinės Sony MDR-E9LP, pilka sp.Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.99 € |
|
6.39 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Sony | MDR-E9LP Fontopia / In-Ear Headphones (Black) | In-ear | BlackKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. Daugiau |
|
6.50 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
6.50 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sony | MDR-E9LP Fontopia / In-Ear Headphones (Black) | In-ear | BlackDaugiau |
|
6.52 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Laidinės ausinės Sony MDR-E9LP, mėlyna sp./balta sp./žydra sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 10.9 € Daugiau |
|
6.57 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
6.57 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Sony MDRE9LPH.AEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 10.0 € Daugiau |
|
6.57 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sony | MDR-E9LP Fontopia / In-Ear Headphones (Black) | In-ear | BlackDaugiau |
|
6.58 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Sony MDR-E9LPB ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
6.65 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
6.65 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Ausinės Sony MDR-E9LP BluePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
6.65 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
6.65 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Sony | MDR-E9LP Fontopia / In-Ear Headphones (Black) | In-ear | BlackDaugiau |
|
6.78 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
6.78 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Ausinės Sony MDR-E9LP BlueIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
6.98 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
6.98 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Laidinės ausinės Sony MDR-E9LP, balta sp./rožinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 13.69 € Daugiau |
|
6.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sony | MDR-E9LP Fontopia / In-Ear Headphones (Black) | In-ear | BlackDaugiau |
|
7.14 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
7.14 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sony | MDR-E9LP Fontopia / In-Ear Headphones (Black) | In-ear | Black |
|
7.49 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
7.49 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Ausinės Sony MDR- E9LP / BCDaugiau |
|
8.43 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
8.43 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
"Sony" MDR-E9LP Fontopia / In-Ear ausinės (juodos), laidinės, 18 - 22000 Hz, muz..Daugiau |
|
8.85 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Ausinės Sony Prekė - MDRE9LPB.AE, Juodos |
|
9.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
9.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Sony MDR-E9LP, Black MDRE9LPB.AEDaugiau |
|
10.51 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
10.51 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Sony | MDR-E9LP | In-ear | Grey | MDRE9LPH.AEDaugiau |
|
11.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
11.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 09:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 4905524727685 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | - |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 18 - 22000hz |
| Jautrumas | 104db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | aiškus garsas, atviras dizainas; simetrinis y tipo laidas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 6g |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |






























































