Sony MDR-AS210 kaina
Sony MDR-AS210 kaina
Sony MDR-AS210AP - Sports - Earphones with microphone |
|
11.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
11.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-19 00:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 2490215809099 |
| Tipas | laidinės ausinės, ausinės sportui |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | sportui |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.15m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 17 - 22000hz |
| Jautrumas | 104db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Jautrumas (dB/mW) | 104 |
| Svoris | 12g |
| Rodyti daugiau | |





























