Fotoaparatas Sony A9 II kaina
Fotoaparatas Sony A9 II kaina
Sony a9 II |
|
4696.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
4696.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Sony A9 Mark II Body (ILCE-9M2) + 300 EUR grąžinimo akcija + papildoma 1-erių me.. |
|
4697.99 €
|
Į parduotuvę fotofoto.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-21 23:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4548736108325 |
| Papildoma informacija | Bluetooth |
| Svoris | 670 |
| Ekrano įstrižainė | 3 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius |
| WiFi sąsaja | + |
| Navigacijos (GPS) funkcija | - |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@24fps |
| Palaikomos atminties kortelės | SDHC |
| Jungtys | USB 3.1 |
| Vaizdo proporcija | 16:9 |
| Sensoriaus tipas | Exmor RS CMOS |
| Megapikselių skaičius | 24.2 |
| Nuotraukų formatai | JPEG |
| Matmenys | 128.9 x 96.4 x 77.5 mm |
| Sensoriaus dydis | 35.6 x 23.8 mm |
| Kameros jautrumas (ISO) | 100 |
| Baltos spalvos balansas | 11 pozicijų |
| Maksimali skiriamoji geba | 6000 x 4000 |
| Optika | Komplekte nėra |
| Rankinis fokusavimas | + |
| Autofokusavimas | + |
| Autofokusavimo tipas | TTL Autofokusavimas |
| Vaizdo ieškiklis | Yra (elektroninis vaizdo ieškiklis) |
| Ekspozicijos kompensavimas | - 5 EV iki + 5 EV su 1/2 EV arba 1/3 EV žingsniu |
| Užrakto greitis | 30 sek. - 1/32000 sek. |
| Galimybė prijungti išorinę blykstę | + |
| Blykstė | Įmontuota |
| Blykstės režimai | Wireless |
| Filmavimo režimai | 4K |
| Ekrano raiška taškais | 1440000 |
| Mikrofonas | Yra (Stereo) |
| 3D fotografavimas | - |
| Diafragma | Priklauso nuo pasirinkto objektyvo |
| Vidinė atmintis | - |
| Rodyti daugiau | |

























