Sonos Port kaina
Sonos Port kaina
Išmani garso kolonėlė Sonos Port Prekė - PORT1EU1BLKNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
449.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
449.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Sonos Port, Black PORT1EU1BLK |
|
499.00 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
499.00 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 12:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONOS |
| Kategorija | Garso kolonėlės |
| Prekės kodas | 8717755776723 |
| Gamintojo kodas | port1eu1blk |
| Tipas | garso sistema |
| Maitinimo šaltinis | tinklas |
| Matmenys | 13.8 x 13.8 x 4.1cm |
| Svoris | 0.472kg |
| Pakuotės turinys | garso sistema |
| Jungties tipas | rj-45, wifi, rca, 3.5 mm |
| Bluetooth | - |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






























