Sonos Move 2 kaina
Sonos Move 2 kaina
Sonos Move 2 MOVE2EU1Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
399.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sonos Move Gen2 nešiojama kolonėlė, Baltos spalvosDaugiau |
|
499.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
499.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Nešiojama kolonėlė Sonos Move 2, white Prekė - MOVE2EU1Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ Daugiau |
|
499.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
499.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Sonos Move 2 MOVE2EU1Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
399.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
SONOS Move 2 Balta Belaidė kolonėlė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 41.21 eur/mėn Daugiau |
|
412.09 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Sonos Move 2 Wireless Soundbar Black EU | MOVE2EU1BLK | 8720862501485 |
|
445.45 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Sonos Move 2 Wireless Soundbar Black EU | MOVE2EU1BLK | 8720862501485Daugiau |
|
446.10 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Nešiojamas garsiakalbis Sonos Move, White Gen2 | MOVE2EU1 | 8720862501478Daugiau |
|
454.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Sonos Move 2, White MOVE2EU1Daugiau |
|
499.00 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
499.00 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Sonos Move Gen2 nešiojama kolonėlė, Baltos spalvosDaugiau |
|
499.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
499.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Nešiojama kolonėlė Sonos Move 2, white Prekė - MOVE2EU1Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ Daugiau |
|
499.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
499.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Sonos Move 2 - Smart-Lautsprecher - tragbar - Bluetooth, Wi-Fi 6Daugiau |
|
553.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
553.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 14:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Sonos |
| Kategorija | Garso kolonėlės |
| Prekės kodas | 8720862501478 |
| Gamintojo kodas | move2eu1 |
| Tipas | bluetooth kolonėlė |
| Maitinimo šaltinis | akumuliatorius |
| Varža | -Ω |
| Matmenys | 16 x 12.7 x 24.1cm |
| Svoris | 3.0kg |
| Pakuotės turinys | vartotojo instrukcija, krovimo stotelė |
| Jungties tipas | wifi, bluetooth, usb - c, 3.5 mm, apple airplay 2 |
| Bluetooth | + |
| Darbo laikas naudojant akumuliatorių | 24val. |
| Korpusas | metalas, abs |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | - |
| Aukštų dažnių diapazonas (kHz) | - |
| Akustikos tipas | 2.0 |
| Žemų dažnių kolonėlės | + |
| Atsparumas drėgmei | + |
| Išmanus įrenginys | + |
| Savybės | išmanusis įrenginys, bluetooth |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Rodyti daugiau | |










































naudotojas
2025-07-16 21:21:05
Nepasimaukit, nepirkit sonos move2 ir sonos aplamai, appsas katastrofa, atsijunginėja savaime, pagroja kelias sekundes ir atsijungia, pastoviai iš naujo prašo suvesti registraciją, ir dar krūvą neveikiančių funkcijų ir problemų. Pasigooglinkit ar pasiklauskit to pačio chatgpt su kokiom problemom susiduria sonos move 2 naudotojai, pilnas redditas, neįmanoma normaliai naudotis , android app store įvertinimas irgi prastas sonos appso