Šaldytuvas Snaigė FR24SM-PRC30E kaina
Šaldytuvas Snaigė FR24SM-PRC30E kaina
Snaigė Retro FR24SM-PRC30E3Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 438.89 € |
|
399.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Snaigė Retro FR24SM-PRC30EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
399.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas Snaige FR24SM-PRC30E300ADS6, 209 L, 148 cmSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
449.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Šaldytuvas Snaigė FRR24SM-PRC30EYra sandėlyje. |
|
389.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
389.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Snaigė FR24SM-PRC30E3 |
|
399.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
399.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Snaigė Retro FR24SM-PRC30E3Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 438.89 € |
|
399.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Snaigė Retro FR24SM-PRC30EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
399.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Snaigė Retro FR24SM-PRC30EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
399.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas Snaigė FR24SM-PRC30E3Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
429.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
429.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas SNAIGĖ FR24SM-PRC30E3Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
429.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
429.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas Snaige FR24SM-PRC30E300ADS6, 209 L, 148 cmSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
449.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SNAIGĖ |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4770104623196 |
| Gamintojo kodas | fr24sm-prc30e3 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 184kwh |
| Bendra talpa | 209l |
| Šaldytuvo talpa | 162l |
| Šaldiklio talpa | 47l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 147.5cm |
| Gylis | 63cm |
| Svoris | 45kg |
| Energijos sąnaudos | 0.504kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Kita | grūdinto stiklo lentynėlės |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |












































