Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (40)
Siemens EP7A6QB90 kaitlentė juoda, įmontuojama, dujinė, 5 zona(-os), |
|
511.28 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2023-10-04 15:40
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Kaitlentė Siemens EP7A6QB90

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Kaitlentė Siemens EP7A6QB90
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 4242003742549 |
| Kaitviečių skaičius | 5vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Kaitlentės tipas | Dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 1000W |
| Paviršiaus valdymas | Mechaninis |
| Aukštis | 0.45cm |
| Plotis | 75.2cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 18kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | Ketaus |
| Rėmelis | - |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |




































