Kaitlentė Siemens EH675FFC1E kaina
Kaitlentė Siemens EH675FFC1E kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (28)
Siemens EH675FFC1E viryklė Juoda, Nerūdijančiojo plieno Įmontuoti Indukcinė viry.. |
|
425.39 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Siemens EH675FFC1E viryklė Juoda, Nerūdijančiojo plieno Įmontuoti Indukcinė viry.. |
|
449.00 €
|
Išparduotafrog.lt |
Siemens EH675FFC1E kaitlentė Juoda, Nerūdijantis plienas Integruota zona indukci.. |
|
501.27 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Sam Cook Siemens EH675FFC1E hob Black, Stainless steel Built-in Zone induction h.. |
|
502.84 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Siemens EH675FFC1E viryklė Juoda, Nerūdijančiojo plieno Įmontuoti Indukcinė viry.. |
|
503.00 €
|
Išparduotazemakaina.lt |
Siemens EH675FFC1E hob Black, Stainless steel Built-in Zone induction hob 4 zone.. |
|
507.44 €
|
Išparduotatoppc.lt |
Siemens eh 675ffc1e indukcinė kaitlentė (4 kaitvietės, juodos spalvos) |
|
516.64 €
|
Išparduotaakcijaatrakcija.lt |
Siemens EH675FFC1E hob Black, Stainless steel Built-in Zone induction hob 4 zone.. |
|
520.05 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Siemens EH675FFC1E hob Black, Stainless steel Built-in Zone induction hob 4 zone.. |
|
593.34 €
|
Išparduotaelectrobase.lt |
Kainų kitimo istorija - Kaitlentė Siemens EH675FFC1E

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Kaitlentė Siemens EH675FFC1E
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 4242003716274 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400W |
| Paviršiaus valdymas | Sensorinis |
| Aukštis | 5.1cm |
| Plotis | 60.1cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Garsinis signalas | + |
| Laikiklių tipas | Be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |





























