Kaitlentė Siemens ED61AHSC1E kaina
Kaitlentė Siemens ED61AHSC1E kaina
SIEMENS ED61AHSC1E PaviršiusLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
655.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
655.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kaitlentė Siemens ED61AHSC1EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
673.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
SIEMENS ED61AHSC1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 920.0 € |
|
673.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kaitlentė Siemens ED61AHSC1EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
693.19 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-03 21:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 4242003979884 |
| Gamintojo kodas | ed61ahsc1e |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | taipvnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojama |
| Galia | 6900w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 51cm |
| Plotis | 592cm |
| Gylis | 522cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | home connect |
| Rodyti daugiau | |


















