Kaitlentė Siemens EX375FXB1E kaina
Kaitlentė Siemens EX375FXB1E kaina
Domino indukcija SIEMENS EX375FXB1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 644.0 € |
|
359.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Siemens iQ700 EX375FXB1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
429.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
SIEMENS EX375FXB1E PaviršiusLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Domino indukcija SIEMENS EX375FXB1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 644.0 € |
|
359.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Siemens iQ700 EX375FXB1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
429.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Siemens iQ700 EX375FXB1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
429.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Indukcinė kaitlentė Siemens EX375FXB1EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
595.99 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Indukcinė kaitlentė Siemens EX375FXB1EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
613.87 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 12:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 4242003697405 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3700w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.1cm |
| Plotis | 30.2cm |
| Gylis | 52cm |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | flexinduction zona, powermove, powerboost |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo laidas | 1.1 |
| Rodyti daugiau | |






































