Kaitlentė Siemens ET645HE17 kaina
Kaitlentė Siemens ET645HE17 kaina
Siemens ET645HE17 kaitlentė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 25.54 eur/mėn |
|
255.42 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
„Siemens“ ET645HE17 iQ100 keraminė viryklėPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
255.42 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
255.42 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Kaitlentė Siemens ET645HE17 iQ100 keraaminen keittotaso |
|
255.42 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
255.42 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
„Siemens“ ET645HE17 iQ100 keraminė viryklėIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
263.08 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
263.08 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Siemens ET645HE17 iQ100 stiklo keramikos kaitlentė, 60 cm, su rėmeliu viršuje | .. |
|
284.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 15:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 4242003614624 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6600w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.8cm |
| Plotis | 58.3cm |
| Gylis | 51.3cm |
| Svoris | 8kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Rėmelis | su rėmu |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
















