Shure SRH240 kaina
Shure SRH240 kaina
Laidinės ausinės Shure SRH240A SRH240A-BK-EFS, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 66.9 € |
|
60.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
60.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Laidinės ausinės Shure SRH240A SRH240A-BK-EFS, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 66.9 € |
|
60.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
60.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Shure SRH240A ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
60.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
60.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Ausinės Shure SRH240A-BK-EFS BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
64.56 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
64.56 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Profesionalios kokybės Ausinės Shure SRH240A-BK-EFS |
|
64.56 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
64.56 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Ausinės Shure SRH240A-BK-EFS BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
67.79 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
67.79 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Shure SRH240A-BK-EFS ausinės, juodos |
|
67.80 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
67.80 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHURE |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 0042406656672 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | - |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Kita informacija | uždaro tipo konstrukcija; lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; ne nuimamas tiesus kabelis |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 238g |
| Rodyti daugiau | |


















































