Anker Soundcore H30i kaina
Anker Soundcore H30i kaina
Soundcore H30i White/ Beige ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
35.94 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
35.94 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Ausinės Anker Soundcore H30i, BaltosDaugiau |
|
35.94 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
35.94 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
On-Ear Headphones Soundcore H30i blackDaugiau |
|
44.74 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
44.74 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-10 16:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Anker |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 194644153090 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | spartusis įkrovimas: 5 min. ≈ 4 val. klausymo; 40 mm dinaminiai garsiakalbiai su „bassup“; baterijos veikimo laikas iki 70 val. |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 70val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 183g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Rodyti daugiau | |

















































